לרכב שלך מגיע הטוב ביותר​

נגן וידאו

קרסו – מעכשיו זה כבר לא עוד שם

מבצע 10% הנחה בעבודה לפונה דרך מודעה זו

קרסו – מעכשיו זה כבר לא עוד שם

מבצע 10% הנחה בעבודה לפונה דרך מודעה זו

נגן וידאו

קרסו - מעכשיו זה כבר לא עוד שם

אולי לא שמעתם את החדשות האחרונות אבל קרסו עשתה זאת ובגדול, מהיום אפשר בהחלט לומר כי המותג קרסו הוא לא סתם מותג אלא הדבר הבא שלכם!

איך זה שהשם הפך מעבר למותג? בעיקר בזכות הזיכיון שהתקבל לאחרונה מטעם היבואנית הסינית CHERY.

כן זה בהחלט נחשב בוד גדול כי מהיום אנחנו יודעים שקרסו זה לא רק שם או מותג אלא משהו שמבטיח ומקיים עבורכם את הנסיעה המהנה והבטוחה ביותר.

כאמור, חברת הייבוא של כלי הרכב בישראל הפעלת הזיכיון תחל עוד השנה וקרסו מוטורס תייבא גם עבורכם את טובי הרכבים עם דגש על רכבים מבית קרוס אובר!

כן, כן הבנתם נכון! קבלו את שלל האפשרויות והרכבים שיחסכו לכם לא מעט זמן ועלויות כי מהיום זה הולך להיות בין היתר גם על הנעה חשמלית.

דיאגנוסטיקה לרנו קאדג'אר​

מוסך מורשה לרכבי

היכן אפשר יהיה לפגוש את הרכבים החדשים?

על פי הודעה של קרסו מוטורס, ההסכם נחתם במקביל בעיר תל אביב מול נציגי ההנהלה של צ'רי ושל קרסו מוטורס וצפוי לצאת לפועל בזמן הקרוב ואתם תוכלו להתרשם ממיטב הרכבים בתצוגה מדהימה שלא תשאיר לכם מקום לדמיון – הכול בזכות ההסכם שנחתם לאחר הליך ארוך של בחינה ולמידת הדברים על הצד הטוב ביותר.

היום כבר מותר להגיד בקול רם, CHERY כי גם לכם מגיע ליהנות מדגמים מדהימים ומתקדמים שפעם היו נחשבים רק בסין וכעת הם כבר בעלי שם בכל רחבי העולם ועכשיו גם בישראל!

בגדול, אפשר לומר כי אם המכוניות תגענה לארץ עוד השנה, אנחנו נהייה הראשונים שנוכל להנות מהדבר!

טיפול במונית רנו מגאן​

כל מה שהרכב שלך צריך תחת קורת גג אחת

שירותי חילוץ

גרירה ותיקוני דרך – 24 שעות ביממה באזור נתניה והסביבה

אבחון ואיתור תקלות

לרבות כיול כרטיסי רדיו כשמערכת המולטימדיה יוצאת מאיפוס

צוות מיומן

כל הטיפולים מבוצעים ע"י מכונאים שעברו הכשרה מקצועית תוך שימוש בציוד האבחון העדכני ביותר.

לקוחות ממליצים

מחפשים קרוס אובר חדשה? יש למה לצפות

אם אתם מאוהבי הקרוס אובר ועד היום רק צפיתם בה מרחוק, כדי שתכירו את הרכב החשמלי החדש של צ'רי, הפעם מדובר בקרוס אובר מדהים, חדשני בעל אורך של ארבע מ' ויותר, בסיס גלגלים מרשים באורך של 2 מ' ויותר, מנוע בהספק של 200 כ"ס ובו זמנית גם סוללה מדהימה של שבעים קW לשישים דק'.

הייתם מאמינים? מרגע שתרחשו את הרכב הזה תוכלו לקבל את הטווח המרשים ביותר של עד ארבע מאוד ועשרים ק"מ והפעם התקן האירופאי מתחייב על כך.

אז אם עד היום ניסיונותיה של היצרנית כשלו מלהכניס את הרכבים לישראל, שהרי היום, עם התקינות האירופאית השמיים הם בהחלט הגבול ובקרוב גם אתם תוכלו ליהנות מכלי רכב מדהים, נוח ובעיקר בטיחותי ומרווח על כל המשתמע מכך.

טיפול ברנו קלואס
שינוי גודל גופנים
ניגודיות

השאירו פרטים ונחזור אליכם בקרוב

מבצע 10% הנחה בעבודה לפונה דרך מודעה זו