לרכב שלך מגיע הטוב ביותר​

נגן וידאו

מוסך מורשה רנו

מבצע 10% הנחה בעבודה למביא מודעה זו

נגן וידאו

ניסידן מספקים לרכבכם את הטוב ביותר

למה דווקא מוסך מורשה? בעיקר כי מוסך מורשה לא רק מטפל ברכב הרנו שלכם אלא מאפשר טיפולים מגוונים ללא מעט דגמי רכב בצורה הרלוונטית, הבטיחותית והמקצועיות ביותר- הפעם כל צעד שתעשו יהיה מותנה באחריות מלאה כך שהפנייה הראשונה עליכם וכל השאר עלינו.

לא משנה אם ברכב חדש או ישן עסקינן, הפנייה למוסך מורשה של רנו מאפשרת  גם לכם לקבל את השירות מטובי אנשי המקצוע שמבינים בדיוק מה נדרש ויחידים בכל הקשור בהכשרות והדרכות בתחום הספציפי הנ"ל והתוצאה? נהיגה מהנה ובטוחה עם מינימום תקלות ומינימום עליות בהווה ובעתיד.

כמו כן, במסגרת היתרונות של המוסך המורשה, יתאפשר לכם לקבל את החלפים המקוריים ביותר והכול מהרגע להרגע- הפעם זה קורה הרבה יותר מהר מכפי שנדמה לכם.

אז איך הכול מתחיל? מוסך מורשה לא יפסח על שום שלב ושלב וקודם לכן יתחיל באבחון הבעיה באמצעות דיאגנוסטיקה שתזהה את התקלות בצורה מדויקת ביותר.

אחר כך יהיה אפשר להמשיך ולדבר על אחריות לגבי כל חלק וחלק שיוחלף, סוגי שמנים איכותיים, כלי עבודה ייחודיים והכול בהתאם לדרישת הוראות היצרן.

מוסך מורשה רנו

מוסך מורשה לרכבי

מוסך מורשה רנו

מוסך רגיל או מוסך מורשה? כל ההבדלים במקום אחד

מעבר לאחריות בגין כל טיפול וטיפול המוסך המורשה מאפשר תיקונים וטיפולים בשקיפות מלאה כך ששום דבר לא יבוצע אלא לאחר בחינת הצעת המחיר ואישור הלקוח לפני קיום רשימת התיקונים המבוקשת.

במרכז השירות ניסידן מרכז מורשה לקרסו ורנו מאפשרים לכם את כל התיקונים ללא עלות נוספת וזאת במסגרת האחריות של היצרן.

כאן תוכלו למצוא מגוון של מחלקות, חלפים באיכויות גבוהות ותיקונים שבסופו של דבר יגרמו לכם להרגיש שבעי רצון מכל שלב ושלב – הפעם טיפול מקצועי ואיכות על כל המשתמע מכך.

מוסך מורשה רנו

כל מה שהרכב שלך צריך תחת קורת גג אחת

שירותי חילוץ

גרירה ותיקוני דרך – 24 שעות ביממה באזור נתניה והסביבה

אבחון ואיתור תקלות

לרבות כיול כרטיסי רדיו כשמערכת המולטימדיה יוצאת מאיפוס

צוות מיומן

כל הטיפולים מבוצעים ע"י מכונאים שעברו הכשרה מקצועית תוך שימוש בציוד האבחון העדכני ביותר.

לקוחות ממליצים

אילו טיפולים אפשר לקבל תחת מוסך מורשה רנו?

מרכז השירות ניסידן חשב על הכול עבורכם ומביא את הבשורה המשמעותית  לכל שירותי המכונאות מכל הדגמים וכן כל שנות ייצור. כמו כן מספקת מחלקת השירות שלנו את כל הטיפולים הייחודיים הן לרכבים רגילים והן לרכבי דיזל.

מוסך מורשה רנו מבית מרכז שירות קרסו ניסידן מאפשר לכם כאן ועכשיו את מכלול הטיפולים התקופתיים, הכנות לטסט, טיפולים ברצועות טיימינג, בדיקה של הבלמים, בדיקות חורף, שמנים ועוד.

במחלקת הצבע מאפשרים מרכז השירות ניסידן עמידה בלוחות הזמנים, פעילות על פי הסדר מטעם חברות הביטוח, צבע וכל התיקונים הקשורים בכך ברמה הגבוהה ועם אחריות מלאה על פי כל דרישות לרבות דרישות היצרן.

מחלקת מיזוג אוויר וטיפולי חשמל  – למה דווקא מרכז שירות ניסידן?

במסגרת מכלול האפשרויות, מאפשרים לכם במרכז השירות ניסידן גם את מיטב הטיפולים הייחודיים בתחומי חשמל ומיזוג אוויר. צוות נותני השירות שלנו שעברו ועוברים אין ספור הכשרות מבית קרסו פותרים עבורכם את כל סוגי התקלות וזאת בהתאם ללוח הזמנים שנקבע, יעילות רבה ולצד כל הוראות היצרן. 

מצברים חדשניים, טיפולים באחריות מלאה, בדיקות מעמיקות ויחס מושלם שניתן על ידי טובי נותני השירות המאפשרים את מיטב השירות זה שני עשורים ויותר!

מתלבטים בין מוסך מורשה רנו בקרבה לאזור המגורים שלכם? מרכז השירות ניסידן נמצא באזור התעשייה נתניה ומאפשר לכם את מיטב הטיפולים שיאפשרו לרנו שלכם את התוצאה הטובה והנכונה ביותר- הפעם הרנו שלכם הולכת לקבל את היחס הראוי ביותר.

בקרו באתר הבית שלנו או צרו את הקשר הראשוני ואנו נשמח לאבחן את הבעיה ולתת את הפתרון המושלם בזמן הקצר ביותר!

מוסך מורשה רנו, ניסאן ודאצ'יה
מוסך מורשה רנו

טיפול ברנו גרנד קופה

טיפול ברנו קלואס

טיפול ברנו פלואס

טיפול במונית רנו מגאן​

טיפול ברנו קאדג'אר​

רנו מגאן קופה פחחות וצבע

רנו מגאן קופה פחחות וצבע

רנו טנדר פחחות וצבע

רנו טנדר פחחות וצבע

מוסך רנו נתניה

מחפשים מוסך רנו בנתניה? הכירו את מרכז השירות ניסידן, המקום הטוב ביותר שמעריך את כל מה שהרכב שלכם צריך כדי שיתאפשר לו לקיים נסיעה בטוחה לאורך כל הדרך. מוסך ניסידן, מאפשר גם לכם את מיטב הטיפולים ברמה הגבוהה ביותר, הפעם עם אחריות מלאה על כל ביקור שתעשו החל בדיאגנוסטיקה ראשונית ועד להצעת מחיר בשקיפות מלאה.

במרכז השירות שלנו יוכל רכבכם לקבל את המענה הטובה ביותר הן בתקלות המורכבות ביותר והן בפשוטות ביותר. מבחינתנו לא משנה מה סיבת הביקור של הרכב במוסך, בסוף הטיפול נדאג לספק לכם את השירות האחראי ביותר הפעם גם על פי אחריות והוראות היצרן.

אז איך זה מתבצע בפעול? אתם מכניסים את הרנו שלכם למוסך, אנחנו בודקים את הרכב על פי כל הסטנדרטים הגבוהים, מציגים לכם הצעת מחיר כך שכל מה שנותר לכם זה רק להציץ בהצעה המפורטת שניתנה לכם זה הרגע ורק לאחר שאתם מאשרים את הדברים אנו מעבירים את המשימות לצוות המומחים שלנו.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות

השאירו פרטים ונחזור אליכם בקרוב

מבצע 10% הנחה בעבודה לפונה דרך מודעה זו