לרכב שלך מגיע הטוב ביותר​

נגן וידאו

מוסך רנו בנורדיה

מבצע 10% הנחה בעבודה לפונה דרך מודעה זו

מוסך רנו בנורדיה

מבצע 10% הנחה בעבודה לפונה דרך מודעה זו

נגן וידאו

מוסך רנו בנורדיה

מגיע שלב שבו צריכים להכניס את הרכב למוסך ולכן, אם יש לכם רנו ואתם מתלבטים לגבי בית לתיקונים בנורדיה, כדי שתכירו את מוסך רנו בנורדיה, מוסך שמציע לכם את כל התיקונים, הכנה לטסט ולכל מה שצריך כדי לנהוג בצורה בטוחה ויעילה, הפעם ללא תקלות וללא עלויות יקרות יתר על המידה.

אם תשאלו את רוב האנשים לכולם יש את ההתלבטויות באשר לבחירת המקום בו יטפלו ברכב הרנו שלהם. אבל כשמדובר ברכב שלכם, זה יכול להיות קל ביותר, מוסך רנו בנורדיה יכול בהחלט לתת את המענה המלא, אבל קודם לכן, חשוב לוודא כי אכן מדובר במוסך מורשה.

למה דווקא מוסך מורשה?

מוסך מורשה הוא מוסך שיש לו את ההטבעה ואת התעודה כי אכן מדובר באחד כזה שמוכר על ידי משרד התחבורה והוא חבר איגוד המוסכים. כשיש את התעודות הנ"ל הרבה יותר קל לחשוב כי אכן מדובר במקום נכון לטפל ברכב ולא לתקופה קצרה.

כאשר בוחרים מוסך מורשה, נהנים מכל התקנות, החוקים והדרישות הפעם זה בסטנדרט הגבוהה ביותר.

כמו כן, אפשר בהחלט לדבר כאן על בית לכל בעיה או מענה כזה או אחר, זה למעשה מה שיכול לספק לכם מוסך מורשה – מוסך רנו בנורדיה.

מוסך מורשה רנו

מוסך מורשה לרכבי

מרכז שירות רנו נורדיה – למה דווקא כאן?

אחד הדברים שיסמנו לכם מוסך מורשה זה מוסך שיש לו הסכם שירות אתכם, כל הדרישות מוגדרות ולפני התיקון, מתבצע הליך דיאגנוסטי שקובע את הדברים, דואג לאשר אותם לפניכם ורק אם יש הסכמה מבחינתכם ממשיך הלאה ומבצע את שאר התיקונים- הכול ברשות ובשקיפות מלאה.

הגעתם למוסך וביצעו לכם תיקונים שלא דרשתם? זה בהחלט צריך לעורר בכם חשד ולשלוח אתכם לחפש מוסך מורשה ייעודי – הפעם מוסך מורשה בנורדיה.

במוסך המורשה שלנו, תקבלו את כל המידע לגבי כל עלות של חלקי חילוף ועד לתיקון כזה או אחר. כמו כן, הכול יירשם בצורה מפורטת וגילוי אמיתי ואחריות מלאה – הפעם לרנו שלכם יש "אימא ואבא" בהבטחה!

מוסך מורשה רנו

כל מה שהרכב שלך צריך תחת קורת גג אחת

שירותי חילוץ

גרירה ותיקוני דרך – 24 שעות ביממה באזור נתניה והסביבה

אבחון ואיתור תקלות

לרבות כיול כרטיסי רדיו כשמערכת המולטימדיה יוצאת מאיפוס

צוות מיומן

כל הטיפולים מבוצעים ע"י מכונאים שעברו הכשרה מקצועית תוך שימוש בציוד האבחון העדכני ביותר.

לקוחות ממליצים

שינוי גודל גופנים
ניגודיות

השאירו פרטים ונחזור אליכם בקרוב

מבצע 10% הנחה בעבודה לפונה דרך מודעה זו