לרכב שלך מגיע הטוב ביותר​

נגן וידאו

מוסך רנו בבית יצחק

מבצע 10% הנחה בעבודה לפונה דרך מודעה זו

מוסך רנו בבית יצחק

מבצע 10% הנחה בעבודה לפונה דרך מודעה זו

נגן וידאו

מוסך רנו בבית יצחק

כל בית בארץ ובעולם יודע, יש דברים שלא מוותרים עליהם בפרט אם יש לכם רכב שזקוק לתחזוקה שוטפת, אחת כזו שתבטיח נסיעה בטוחה ונעימה בכל עונות השנה וכאן, נכנס מוסך רנו בבית יצחק לתמונה.

מוסך הבית שלנו מאפשר לכם את כל התיקונים, התחזוקה ברמה הגבוהה ביותר והאחריות המלאה נוכח העובדה כי הפעם מדברים על מוסך רנו בבית יצחק.

למה מוסך מורשה ולא מוסך קצה?

כאמור, רכב הוא לא עוד שירות רגיל או מוצר מדף שאפשר לקנות ולהחזיר ולכן, במעמד הזה ההמלצה היא לבחור מראש מוסך מורשה לכל רכבי הרנו, אחד כזה שיכול לתת את המענה המלא ולא לבזבז לכם את הזמן ואת הביטחון.

למה לא מוסך קצה? מסתמן כי התשובה טמונה בתוך הכותרת והיא בהחלט מחדדת כאן את ההבדלים המשמעותיים בין מוסך מורשה לבין מוסך קצה שרחוק מלספק לכם בטיחות על כל המשתמע מכך.

מוסך מורשה רנו

מוסך מורשה לרכבי

בחרתם מוסך מורשה? חסכתם תקלות ותיקונים לעיתים קרובות יותר

הרעיון המסתתר מאחרי תחזוקת רכב במוסך מורשה זה מניעת התיקונים והטיפולים לעיתים תכופות ולכן, אם אין לכם זמן יקר לבזבז, חשוב ביותר שתבחרו מוסך מורשה שלא רק מספק אחריות אלא יכול בהחלט לחסוך לכם לא מעט עלויות בשנים הקרובות.

מהיום, מרגע שתפגשו מוסך בבית יצחק, סמוך למקום המגורים שלכם ואחד כזה שיכול לאשר כי הוא מורשה תוכלו ליהנות ממיטב התיקונים, הטיפולים והכי חשוב מנסיעה מהנה ובטוחה לאורך כל הדרך.

לא משנה אם זה טיפול נקודתי של הצמיגים, החלפתם או אפילו שיפור הצבע או כל חלק אחר ברכב, כשיש מוסך מורשה, אפשר בהחלט לישון בשקט ולאפשר שימוש בטוח בכל רגע נתון.

לסיכום הדברים, לא משנה היכן אתם גרים, אבל אם אתם מתגוררים בבית יצחק, על אחת כמה וכמה עומדות בפניכם כל האפשרויות לטיפול שוטף ונכון בלי לבזבז יותר מדי עלויות יקרות.

הכנת טסט לרנו, תיקוני בלאי, היגוי, פחחות, צבע, מיזוג אוויר ועוד, אלו רק חלק מהתיקונים שאותם יאפשר לכם לבצע מוסך מורשה שמחויב לכם מטעם משרד התחבורה.

 

מוסך מורשה רנו

כל מה שהרכב שלך צריך תחת קורת גג אחת

שירותי חילוץ

גרירה ותיקוני דרך – 24 שעות ביממה באזור נתניה והסביבה

אבחון ואיתור תקלות

לרבות כיול כרטיסי רדיו כשמערכת המולטימדיה יוצאת מאיפוס

צוות מיומן

כל הטיפולים מבוצעים ע"י מכונאים שעברו הכשרה מקצועית תוך שימוש בציוד האבחון העדכני ביותר.

לקוחות ממליצים

שינוי גודל גופנים
ניגודיות

השאירו פרטים ונחזור אליכם בקרוב

מבצע 10% הנחה בעבודה לפונה דרך מודעה זו