לרכב שלך מגיע הטוב ביותר​

נגן וידאו

מוסך רנו באבן יהודה

מבצע 10% הנחה בעבודה לפונה דרך מודעה זו

מוסך רנו באבן יהודה

מבצע 10% הנחה בעבודה לפונה דרך מודעה זו

נגן וידאו

מוסך רנו באבן יהודה

אם הגעתם לשלב בו אתם צריכים לתקן את הרכב שנמצא ברשותכם ולא יודעים איזה מוסך לבחור, הגיע הזמן לדבר על חשיבות מוסך רנו באבן יהודה, מוסך מורשה שלא רק יבצע את התיקון בצורה הסדירה אלא יבטיח לכם שקט מוחלט ונסיעה בטוחה לאורך כל הדרך.

גרים באזור אבן יהודה ומתלבטים בין מוסך אחד לאחר? בדיוק כאן נעסוק בכמה וכמה דברים שיקלו עליכם ויעזרו לכם לעשות את הבחירה הנכונה ביותר ולא רק במקרה של תאונה אלא בעיקר בזכות מוסך שיקנה לכם בית למכלול התיקונים והטיפולים.

אז איזה מוסך אתם בוחרים? מה אתם צריכים לתקן? איך תדעו שמי שעומד מולכם אכן יספק לכם שירות בשקיפות מלאה? ברוכים הבאים למוסך רנו באבן יהודה, מוסך מורשה לכל התיקונים המורשים על פי תקני משרד התחבורה, כאן תמצאו את כל מה שאתם צריכים במטרה להקנות לעצמכם וליקיריכם נסיעה בטוחה.

מוסך מורשה רנו

מוסך מורשה לרכבי

מוסך מורשה לרנו באבן יהודה – כל הסיבות לעשות את זה הכי נכון שאפשר

לא משנה לאיזה מוסך תבחרו להכניס את הרכב, מאידך גיסא, כאשר אתם בוחרים מוסך מורשה באבן יהודה, אתם נהנים ממוסך מורשה על פי חוק ואחד כזה שיש ברשותו תעודה מטעם איגוד המוסכים בישראל.

הגעתם למוסך והוא סרב או התחמק מלהציג לכם את התעודות מטעם משרד התחבורה ואיגוד המוסכים? אולי כדאי שתחשבו טוב ותחשבו מסלול מחדש.

כיום אפשר לומר כי יש כמה סוגים של מוסכים, יש מוסך קצה, יש מוסך יבואן ויש מוסך מורשה וכאן עולה השאלה, מה אתם מעדיפים?

כאשר אתם בוחרים מוסך מורשה באבן יהודה אתם מבטיחים לעצמכם מוסך עם רישיון מטעם משרד התחבורה ופועלים ישירות מול הגוף המתאים.

בחרתם מוסך של יבואן? גם כאן תוכלו ליהנות משירותים דומים אם כי השירותים יינתנו מטעם זיכיון יבואן הרכב שייקבע את התנאים, הטיפול והחיוב.

מה לא כדאי לבחור? מוסכי הקצה או בשמם המקורי "מוסכי מדרכה" הם דווקא אלה שרצוי לוותר עליהם היות שהם אלו שאינם מוכרים על פי החוק ופעילותם אסורה בכל איסור של חוק.

מוסך מורשה רנו אבן יהודה – אתם יוצרים את הקשר הראשוני ואנחנו עושים את כל השאר.

מוסך מורשה רנו

כל מה שהרכב שלך צריך תחת קורת גג אחת

שירותי חילוץ

גרירה ותיקוני דרך – 24 שעות ביממה באזור נתניה והסביבה

אבחון ואיתור תקלות

לרבות כיול כרטיסי רדיו כשמערכת המולטימדיה יוצאת מאיפוס

צוות מיומן

כל הטיפולים מבוצעים ע"י מכונאים שעברו הכשרה מקצועית תוך שימוש בציוד האבחון העדכני ביותר.

לקוחות ממליצים

שינוי גודל גופנים
ניגודיות

השאירו פרטים ונחזור אליכם בקרוב

מבצע 10% הנחה בעבודה לפונה דרך מודעה זו