לרכב שלך מגיע הטוב ביותר​

נגן וידאו

מהם שירותים הנפוצים שמכונאות רכב מספקים?

מבצע 10% הנחה בעבודה לפונה דרך מודעה זו

מהם שירותים הנפוצים שמכונאות רכב מספקים?

מבצע 10% הנחה בעבודה לפונה דרך מודעה זו

נגן וידאו

מהם שירותים הנפוצים שמכונאות רכב מספקים?

במחלקת הרכב תוכלו לקבל מגוון רחב של טיפולים ושירותים. הטיפולים הנפוצים ביותר שלנו הינם:

  • טיפולים תקופתיים – אנחנו מספקים טיפולים תקופתיים שונים – בין אם מדובר בטיפול תקופתי קטן (מה שנקרא בעבר "טיפול 10,000"), ובין אם מדובר בטיפול גדול (טיפול 120,000) – את הכול תוכלו למצוא אצלנו במחירים הוגנים ובשירות משפחתי ואדיב.
  • תיקונים מכאניים כלליים – מחלקת המכונאות שלנו מספקת שלל תיקונים מכאניים דוגמת החלפת ברקסים, החלפת משולשים, תיקון מערכת מיזוג האוויר, בדיקות מצבר, החלפת פנסים וכדו'. כל הטיפולים שלנו נעשים באמצעות העובדים המקצועיים ביותר, ואנו מציעים חלפים מקוריים או תחליפיים על פי בקשת הלקוח.
  • הכנה לטסט – צוות העובדים המקצועי והמנוסה שלנו יבצע עבורכם הכנה מלאה ומקיפה לקראת הטסט, ויבטיח שהרכב יעבור את הבדיקה ללא תקלות וללא בעיות. במקרה של זיהוי בעיה, אנו מעבירים ללקוח הצעת מחיר מדויקת המפרטת את הבעיה ואת הטיפול המוצע, ואנו פועלים בשקיפות מלאה בכל שלבי הטיפול.
טיפול במונית רנו מגאן​

רשימת טיפולים זו מתייחסת לטיפולים הנפוצים ביותר, אותם אנו מבצעים על בסיס כמעט יומי. מלבד טיפולים אלה אנו מבצעים עוד עשרות ואף מאות סוגי טיפולים ותיקונים נוספים, ואנו זמינים עבורכם בכל שאלה ובכל בעיה. במקרה של תאונה ח"ו, אנו מספקים שירותי ליווי עוטפים, המסייעים לכם בכל המישורים – מיד עם כניסתכם למוסך יעמוד לרשותכם רכב חליפי אשר יאפשר לכם לחזור לשגרת חייכם, מחלקה מיוחדת מטעמנו תסייע לכם להתנהל מול חברת הביטוח להסדרת התשלומים ואומדן הנזק, וצוות העובדים המנוסה שלנו יבצע עבורכם את כל הטיפולים ותיקוני הפחחות להשבת הרכב לקדמותו. דוגמה זו היא אחת מיני רבות למגוון השירותים אותו אנו מציעים לכל לקוח, ואם יש לכם שאלות נוספות או שאתם מעוניינים בקבלת פרטים אתם מוזמנים לפנות אלינו ונשמח לסייע לכם בכל דרך שנוכל.

מוסך מורשה לרכבי

כל מה שהרכב שלך צריך תחת קורת גג אחת

שירותי חילוץ

גרירה ותיקוני דרך – 24 שעות ביממה באזור נתניה והסביבה

אבחון ואיתור תקלות

לרבות כיול כרטיסי רדיו כשמערכת המולטימדיה יוצאת מאיפוס

צוות מיומן

כל הטיפולים מבוצעים ע"י מכונאים שעברו הכשרה מקצועית תוך שימוש בציוד האבחון העדכני ביותר.

לקוחות ממליצים

שינוי גודל גופנים
ניגודיות

השאירו פרטים ונחזור אליכם בקרוב

מבצע 10% הנחה בעבודה לפונה דרך מודעה זו