לרכב שלך מגיע הטוב ביותר​

נגן וידאו

הצהרת נגישות

מבצע 10% הנחה בעבודה לפונה דרך מודעה זו

נגן וידאו

הצהרת נגישות

הצהרת הנגישות עודכנה בתאריך [3.7.2023]

[ניסידן נתניה שרותי רכב בע"מ], [מרכז שרות מורשה לרכבי רנו ניסאן דאצ'יה וצ'רי]. אנו פועלים רבות על מנת להנגיש את הארגון ואת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלות על מנת לקדם שוויון זכויות ושקיפות כלפי אנשים עם מוגבלות

מהות אתר אינטרנט נגיש

אתר אינטרנט נגיש, הינו אתר המאפשר לאדם עם מוגבלות, לגלוש באותה רמת יעילות והנאה כגולשים אחרים, תוך שימוש ביכולות המערכת עליה הוא פועל ובאמצעות טכנולוגיות מסייעות לנגישות .

ביצוע התאמות הנגישות באתר האינטרנט

התאמות הנגישות באתר בוצעו בהתאם לסימן ג': שירותי האינטרנט בתקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות) התשע"ג 2013, לתקן הישראלי ת"י 5568 המבוסס על הנחיותWCAG 2.0 , האתר הונגש בכפוף לשינויים והתאמות שבוצעו במסמך התקן הישראלי.

האתר תומך בשימוש בטכנולוגיות מסייעות כגון תוכנות הקראת מסך, בגלישה בעזרת מקלדת על ידי שימוש במקשי ה-Tab וה-Shift+Tab למעבר בין קישורים, מקשי החיצים, מקש ה-Enter לבחירה, מקש ה-Esc ליציאה מתפריטים וחלונות, לחיצה על H או על מספר למעבר בין כותרות.

האתר נבדק  כל 5 חודשים כדי להבטיח את תחזוקת נגישות האתר.

ישימות מיטבית לנגישות באתר האינטרנט

באתר אינטרנט זה, ניתן לגלוש בצורה מיטבית ונגישה באמצעות הדפדפנים הנפוצים ומומלץ להשתמש בדפדפנים הבאים:  Firefox / Opera / Safari / Lynx]/ [Edge / Chrome ובתוכנות קוראות מסך [NVDA / Jaws/ Voiceover].

הסדרי נגישות בארגון

[חניה נגישה, תחנת אוטובוס במרחק של כ- 20 צעדים, ניתן להזמין שרות מוניות, תחנת רכבת קרובה כ- 3 דקות הליכה, דלפק קבלה נגיש, חדר המתנה מרווח ומגיש, שרותי נכים, מעלית נוסעים.]

דרכי פניה לבקשות, תקלות נגישות והצעות לשיפור:

במידה ומצאתם באתר האינטרנט בעיה בנושא הנגישות או שהנכם זקוקים עזרה, אתם מוזמנים לפנות אלינו דרך מנכל החברה:

שם : קובי כהן סקאלי

כתובת מייל: kobind@freesbe.com

ניתן להשיר פרטים באתר האינטרנט שלנו בטופס צור קשר https://www.nisidan.co.il/

 

שינוי גודל גופנים
ניגודיות

השאירו פרטים ונחזור אליכם בקרוב

מבצע 10% הנחה בעבודה לפונה דרך מודעה זו