לרכב שלך מגיע הטוב ביותר​

נגן וידאו

גירים

מבצע 10% הנחה בעבודה לפונה דרך מודעה זו

גירים

מבצע 10% הנחה בעבודה לפונה דרך מודעה זו

נגן וידאו

מידע קטן שיכול לעזור לכם בצורה משמעותית

מבין כל המרכיבים החשובים ביותר, אין ספק כי הגירים הם חלק משמעותי ביותר בהיבט המכני של הרכבים שלכם וכאן נשאלת השאלה, האם אתם צריכים לשפץ את הגיר או להתקינו? האם מדובר בגיר אוטומטי או ידני? לפני שתיגשו אל הטיפול המסוים, אולי כדאי לדבר על מכלול של בדיקות והכי חשוב מתן אחריות מלאה על כל פעולה ופעולה לרבות שינוי, תיקון או החלפת הגיר של רכבכם.

אילו תקלות נפוצות יש בגיר?

יש אין ספור תקלות ובעיות שמקורן בגיר כמו החלקה, חימום יתר ובסופו של דבר לא מעט סכנות שנובעות מחוסר היכולת להעביר להילוך הבא. אם אלו הבעיות שבהם נתקלתם חשוב שלא להתעלם מהתקלות גם אם הן לא קשורות ישירות אל עניין הגיר. לדוגמה נוכל לדבר על נורות החווי נדלקות ומסמנות על בעיה שחשוב לתקן ולא קשורה ישירות לגיר אבל בהחלט תורמת לבעיה.

מוסך מורשה רנו, ניסאן ודאצ'יה

מוסך מורשה לרכבי

מתי אין ברירה וחייב להחליף את הגיר?

זה יכול להיות בלאי שמגיע בצורה טבעית אבל בו זמנית זו יכולה להיות שחיקה של גלגלי השיניים עצמם. כמו כן, במצב בו חודרים מים לגיר או שיש סדק, או אז נדרשת בדיקת דיאגנוסטיקה שתגלה את הבעיה והכי חשוב תטפל בה בזמן, הפעם באמצעות המכונאים המחוננים והמקצועיים שעברו הכשרות בתחום ויכולים לשים סוף לבעיה.

איזה גיר יש ברשותכם? האם הוא אוטומטי או ידני? במרכז השירות ניסדן, מרכז מורשה לרכבי קרסו מאפשרים גם לכם לקבל את השירות הטוב והמענה שיאפשר לכם נסיעה בטוחה שמאפשרת את הבטיחות המלאה הן לנוהגים ברכב, הן לנוסעים וכן להולכי הרגל.

מוסך מורשה רנו, ניסאן ודאצ'יה

כל מה שהרכב שלך צריך תחת קורת גג אחת

שירותי חילוץ

גרירה ותיקוני דרך – 24 שעות ביממה באזור נתניה והסביבה

אבחון ואיתור תקלות

לרבות כיול כרטיסי רדיו כשמערכת המולטימדיה יוצאת מאיפוס

צוות מיומן

כל הטיפולים מבוצעים ע"י מכונאים שעברו הכשרה מקצועית תוך שימוש בציוד האבחון העדכני ביותר.

לקוחות ממליצים

מרכז שירות ניסידן – יש לנו את כל מה שהרכב שלכם צריך

מרכז שירות ניסידן מאפשר לכם את כל השירותים ברמה הגבוהה ביותר. כמו כן, מחזיקים אנשי המקצוע שלנו עשרים שנות ניסיון בתחום וחושפים בפניכם מגוון לקוחות מרוצים שמצאו בית ומענה לכל בעיה.

מרכז השירות ניסידן נמצא באזור התעשיה נתניה ומאפשר לתושבי נתניה והסביבה את מיטב השירותים וביניהם גם אבחון מדויק והחלפת הגיר.

התקשרו עוד היום או צרו קשר בצור הקשר של האתר ואנו נסייע לכם על הצד הטוב ביותר.

גירים לרכבי רנו

גירים לרכבי ניסאן

גירים לרכבי דאצ'יה

מוסך מורשה רנו, ניסאן ודאצ'יה
שינוי גודל גופנים
ניגודיות

השאירו פרטים ונחזור אליכם בקרוב

מבצע 10% הנחה בעבודה לפונה דרך מודעה זו